Skip to main content

AB4D – pływające domy na wodzie

 

Projekt  Adventure Before Dementia powstawał stopniowo z  rosnących marzeń o mieszkaniu z widokiem na wodę podczas rodzinnej podróży po Parkach Narodowych w USA i rejsu po Morzu Karaibskim.

Brodząc zanurzeni po pas w wodach rzeki Virgin w Parku Zion, pełni zachwytu nad cudami natury postanowiliśmy poznać i promować polskie, nieznane miejsca zapierające dech w piersiach. Przybijając niemal co dzień do innej wyspy wiedzieliśmy, że w ten sposób chcemy poznawać nasze unikalne zakątki. Na początek zapraszamy do Elbląga, do poznania Pętli Żuławskiej i okolic.

Waszą przygodę możecie zacząć od zwiedzenia miasta Elbląg, z otwartą galerią form przestrzennych, można też popłynąć wybudowanym w 1483 Kanałem Jagiellońskim. Pływając po rzekach w Polsce fascynujące jak inne wrażenie sprawia miasto widziane z wody.

Na naszych stronach znajdziesz fotoblog z ciekawymi miejscami z regionu, podziel się własnymi obserwacjami.

Korzystając z naszych pasji i doświadczeń, chcemy dzielić naszą filozofię z ludźmi, którzy poszukują jakości i nieoczywistej oryginalności.

Wychodzimy naprzeciw nieoczywistym potrzebom, dla otwartych i ciekawych proponujemy znane z Paryża, Londynu, Amsterdamu życie w centrum miasta na łonie natury, zachód słońca nad wodą z okien sypialni, śniadanie z ptakami, kolację z zasypiającym za oknem miastem …

Pomagamy zobaczyć niezwykłość w pozoru zwykłych miejscach i ją właśnie chcemy podkreślać. Uważność pozwala na wrażenia, które na długo zostają.

Dom na wodzie umożliwia cieszenie się bliskością natury – zieleni i wody w centrum miasta, jednocześnie redukując do minimum niedogodności mieszkania na łodzi.

Znajdziesz u nas odpowiedź na potrzebę spędzania czasu, zainspirowanego naszymi i niebawem Twoimi fascynacjami, ciekawymi i niesztampowymi rozwiązaniami.

Projekt Adventure Before Dementia jest odpowiedzią na potrzebę wyróżnienia się, inspiracją dla tworzenia Waszych własnych historii i doświadczeń.

Zapraszamy do naszych Domów. Piękna wody i natury wokół